UK: (+44) 0845 337 5025  |  PL
Image 01
Image 02

Europe solutions
international recruitment

Europe Solutions
International HR and Business solutions

WE HAVE BEEN A MEMBER OF THE RECRUITMENT AND EMPLOYMENT CONFEDERATION SINCE 2007

O nas

Europe Solutions UK jest międzynarodową agencją rekrutacyjną oraz konultacyjną prowadzoną przez właściciela i dyrektora - Marca van Ling.

Marc van Ling, Dyrektor

Przed założeniem Firmy Europe Solutions w 2006 roku, Marc kształcił się i pracował przez wiele lat w Polsce, jako Trener Biznesu. Po powrocie do Anglii postanowił założyć swoją własną firmę. Marc nadal pomaga osobom młodym rozwijać ich przedsiębiorczość. Jest mentorem osób, które  postanowiły założyć swój własny biznes i które współpracują z Uniwersytetem Nottingham.

„Osobiście zarządzam większością projektów w Europe Solutions. Zapewniam swoim klientom usługi rekrutacyjne jak i eksportowe. Osiągnąłem swój cel i obecnie Firma Europe Solutions jest jedną z głównych organizacji zajmujących się dostarczaniem usług dla znaczących firm następujących sektorów: handel detaliczny, turystyka, inżynieria oraz produkcja. Udało nam się zbudować sieć partnerów biznesowych w wielu krajach Centralnej i Wschodniej Europy, co z kolei pozwala nam na oferowanie usług łączących te rynki zagraniczne z rynkiem angielskim. Moje wartości biznesowe oparte są w głównej mierze na szczerości, stałym doskonaleniu i dążności do osiągania wartości dodanej dla naszych klientów.”

Jonathan Sanders konsultant ds. Rekrutacji

Jonathan Sanders posiada ponad 7-letnie doświadczenie w rekrutacji. Pracował przy projektach transportowych dla międzynarodowej firmy GHD Ltd z Nowej Zelandii i spędził 5 lat w Londynie pracując nad projektami rekrutacyjnymi dla Transport for London. Jonathan w swojej pracy opiera się na specjalistycznej wiedzy inżynierskiej i doświadczeniu.

"Moje inżynierskie zaplecze i wiedza w dziedzinie rekrutacji pozwala mi w mojej pracy odnosić sie zarówno do klientow jak i kandydatów, którzy biorą udział w procesie rekrutacji. Inżynierska mentalność umożliwia mi szybko znajdować rozwiązania, co wykorzystuję  jako wartość dodaną dla moich kandydatów i klientów."

Zespół rekrutacyjny

Nasz główny zespół składa się z brytyjskich i polskich specjalistów w zakresie rekrutacji. Nasza główna siedziba znajduje się w Nottingam, w Anglii, natomiast nasza polska filia ma biuro w Warszawie. Prowadzimy także stałą współpracę z rekruterami we wszystkich krajach Europy Centralnej i Wschodniej.

Projekty

Piotr Gabryelski – Koordynator projektów

Zespół ds. finansowych i administracyjnych

Caroline Dexter, księgowa - Wielka Brytania

Ewa Ryterska, księgowa - Polska

Od roku 2007 jesteśmy członkiem brytyjskiej organizacji Recruitment and Employment Confederation, co gwarantuje, że oferujemy zawsze profesjonalne i etyczne usługi rekrutacyjne, za które przyjmujemy pełną odpowiedzialność. 

Opinie

 • Firma Kart Paliwowych

  "Polecam Europe Solutions." - General Manager

 • Ogólnonarodowa Firma Wypożyczalni Samochodów

  "Profesjonalna firma, która umie rozwiązywać wszelkie problemy efektywnie." - Service Manager

 • J - Coachbuilders

  "Byliśmy bardzo zaskoczeni prędkością, z jaka wysłali do nas cv osób z umiejętnościami takimi, jakich szukaliśmy, a następnie, jak szybko Ci ludzie mogli do nas dołączyć. Europe Solutions zadbało o wszystko od przeprowadzki kandydatów do nauki angielskiego i bardzo szybko nowy personel miał pozytywny wpływ na naszą firmę."

 • SV - Volkswagen Autoryzowany Garaż

  "Świetna komunikacja. Świetni kandydaci." - Service Manager

 • ST - Międzynarodowa Firma Tekstylna

  "ES bierze na siebie wszystkie problemy rekrutacji pracowników z UE, są oni łatwi do współpracy i zapewniają dostarczenie jakościowych kandydatów do produkcji według ściśle określonej specyfikacji." - HR Officer.

 • TA - Producent Odzieży Luksusowej

  "ES potraktowało mojego zapytania profesjonalnie i bez mocnej sprzedaży ich serwisu, dostarczyli kandydatów do pracy dokładnie według mojego opisu stanowiska pracy oraz w czasie, który został określony przez nich. ES świadczył usługi pierwszej klasy przez całą okres rekrutacji." - General Manager, TA - Producent Odzieży Luksusowej

REC
UK Office

UK Office - Europe Solutions UK Ltd

University of Nottingham Innovation Park (UNIP)
Sir Colin Campbell Building
Triumph Rd
Nottingham NG7 2TU, UK
LONDON OFFICE
Juxon House
100 St Paul's Churchyard
London EC4M 8BU, UK
P: (+44) 0845 337 5025
F: (+44) 0845 1233751
PL Office

Polish Branch - Europe Solutions Polska Sp. z o.o.

Lumen Building
ul. Złota 59
00-120 Warszawa, Poland
P: